| lorr a întrebat:

Cine imi da postere cu Twilight? Dau la schimb alte postere. Dau funda pentru cele mai multe.

19 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La Dragoste si sex?

| lorr explică (pentru anonim_4396):

Da, probleme?

| C0nstantin a răspuns:

Http://9gag.com/gag/5912203?ref=fb.s Cel mai tare poster ever!

| Forev3rAlone a răspuns (pentru C0nstantin):

laughing)

| lorr explică (pentru Forev3rAlone):

What?

| Forev3rAlone a răspuns (pentru lorr):

Posterul laughing

| C0nstantin a răspuns (pentru Forev3rAlone):

That poster made my day rolling on the floor

| Forev3rAlone a răspuns (pentru C0nstantin):

Mine too! laughing

| lorr explică (pentru Forev3rAlone):

Aveti sau nu postere, nu va bateti joc...

| Forev3rAlone a răspuns (pentru lorr):

Nu avem, si de batut joc, nu ar trebuie sa te bagi, pentru ca in mare parte nu vorbeam cu tine. Vorbeam cu COnstantin! Nu cu tine, deci...

| lorr explică (pentru Forev3rAlone):

E intrebarea mea pusa pe acest site deci am tot dreptul sa vorbesc...da ce sa ma cert cu tine acum imi vad de treaba... vorbiti in alta parte daca nu va convine ceva laughing

| Forev3rAlone a răspuns (pentru lorr):

Stiu, dar deodata ce nu vorbim cu tine, mi se pare ca cersesti atentie cand te bagi singura in seama laughing

| lorr explică (pentru Forev3rAlone):

Stai linistita k nu cersesc atentie doar am pus o simpla intrebare...si hai gata cu asta eu am nevoie pur si simplu de cateva postere

| Forev3rAlone a răspuns (pentru lorr):

Pai le gasesti in reviste.Tu chiar cezi ca cineva ar sta sa dea bani ca sa-ti trimita un poster, sau cateva? mai bine mi-as lua reviste cu banii aia.Ca am postere cu Twilight, dar nu dau banii pe posta ca sa ti le trimit...

| lorr explică (pentru Forev3rAlone):

Bine am inteles, asta este parerea ta, poate este cineva care vrea sa faca schimb de postere cu mine. Deci nu te-am obligat...

| Forev3rAlone a răspuns (pentru lorr):

Ma anunti si pe mine daca gasesti.Chiar sunt curioasawinking

| lorr explică (pentru Forev3rAlone):

Chiar am gasit... si inca multe

| Forev3rAlone a răspuns (pentru lorr):

Aham...

| lorr explică:

Mersi oricum :*