| Theddy a întrebat:

Unde pot vedea episoade in romana din desenul animat "Tupu", care se difuza inainte pe Minimax? Dau panglica pentru cel mai bun raspuns happy. Episoadele sa fie in romana.

Răspuns Câştigător
| Andreeaツ a răspuns:

Http://www.peteava.ro/cauta/video/Tupu
Numai un episod am gasit. Era foarte frumos desenul animat, pacat ca nu il mai da.
Sper ca te-am ajutat. P@

| Damon01 a răspuns (pentru Andreeaツ):

Dar nu e in romana....pe bune din cate informatii are netu`nu pot sa gasesc niste desene animate in romana...pe bune X-((

2 răspunsuri:
| Theddy explică:

Mersi Andreea2010. Din pacateu nu pot vedeam episodul pentru ca imi trebuie nu-stiu-ce program dar am sa il instalez.