| bellaavasiloaie2006 a întrebat:

Unde pot vedea lista filmelor Star Wars?

2 răspunsuri:
| J0B0MAT a răspuns:

Războiul stelelor - Episodul I: Amenințarea fantomei - 19 mai 1999

Războiul stelelor - Episodul II: Atacul clonelor - 16 mai 2002

Războiul stelelor - Episodul III: Răzbunarea Sith - 19 mai 2005

Războiul stelelor - Episodul IV: O nouă speranță - 25 mai 1977

Războiul stelelor - Episodul V: Imperiul contraatacă - 21 mai 1980

Războiul stelelor - Episodul VI: Întoarcerea lui Jedi - 25 mai 1983

Războiul stelelor - Episodul VII: Trezirea Forței - 18 decembrie 2015

Războiul stelelor - Episodul VIII

Războiul stelelor - Episodul IX

Vezi aici mai multe:
https://ro.wikipedia.org/wiki/Războiul_stelelor_(franciză)