| TheBlackEmo a întrebat:

Unde pot vedea online live programul minimax? unii zic ca nu il pot vedea ca nu se mai difuzeaza in Romania,dar pe Digi si cablu se vede,un link unde sa mearga sigur,va rog mult, funda mare!

3 răspunsuri:
| dannyel86 a răspuns:

Mywebtv e o sursa actualizata si care ofera o gama larga de programe pe care le poti urmari. Doar Internet Explorer (minim v.8), plugin-ul Sopcast si vizionarea e garantata.

| Nelu62 a răspuns:

Are si varianta de download:
http://mywebtv.info/

| MeddyMaddy a răspuns:

Http://tvronline.com/online-minimax-live-gratis/ te poti uita doar pe internet explorer la el si trebuie sa instalez un plugin