| ArianaAry0000 a întrebat:

Unde pot vedea telenovela Teresa?

Răspuns Câştigător
| Bunocul a răspuns:

Uite aici un link : http://www.telenoveleonline.com/......leta.html. Funda?

| ArianaAry0000 explică (pentru Bunocul):

Multumesc,da ti-am dat funda!

| Bunocul a răspuns (pentru ArianaAry0000):

Unde-i funda? smug>>

7 răspunsuri:
| deeabff a răspuns:

Majoritatea telenovelelor sunt pe acass si ca sa stii a inceput acum cateva saptamani din nou pe acs parca pe la 12-13 nu stiu sigur...

| ArianaAry0000 explică (pentru deeabff):

Nu e inceputa de acum cateva saptamani...e inceputa de cateva luni (este doar in weekend de la 23:30. dar eu vreau sa o vad onlinewinking

| CarmenCM a răspuns:

Poti sa o vezi la Tv pe acasa laughing

| ArianaAry0000 explică (pentru CarmenCM):

Este doar vinerea, sambata si duminica la 23:30..si eu nu o pot vedea