| DarkShina5566 a întrebat:

Unde pot viziona "Zori de zi" (originalul nu filmat in cinema) cu subtitrare in romana?

4 răspunsuri:
| thekida14 a răspuns:

Poti incerca pe 990 punct ro, nu stiu sigur daca este da' incearca happy.

| maze3343 a răspuns:

La cinema

| AndaTPU a răspuns:

Nu se gaseste, este doar varianta filmata in cinema..Imi pare rau ca nu te-am putut ajuta dar uite linkul cu filmul filmat in cinema:http://analysis.ucoz.com/......-1-0-5396.
Am facut tot ce am putut pentru a te ajuta dar, poate te poate ajuta cineva mai bine ca mine.:) Succes!