| SingleForOne a întrebat:

Unde sunt toate episoadele din Boruto?
Pe Youtube văd mii de spoilere (Jigen, Ishiki, God, Kurama, și altele) dar din ce caut eu, serialul e la episodul 211, abia dezvaluie lucruri noi despre acea organizație.

Răspuns Câştigător
| PatruCalin a răspuns:

Tot serialul îl poți vedea pe Animekage: https://ak379.anime-kage.eu/
Spoilere sunt din manga, care e mai avansată cu povestea și urmează să fie adaptată in anime

4 răspunsuri:
| Sasukesmecherul a răspuns:

Cei care dau spoilere despre chestii pe care nu le-ai vazut in anime citesc manga.