| PetreaValentinCostel a întrebat:

Urgent!
Mâine la ce oră începe Răzbunătorii Sfârșitul Jocului la Happy Cinema Buzău?
Pe program scrie ca e la 12 apoi la 1, cred ca este o eroare ceva, nu inteleg

Răspuns Câştigător
| Raven a răspuns:

Dacă nu vrei să suni, va trebui să ajungi acolo înainte de 12:00, pentru orice eventualitate

2 răspunsuri:
| Raven a răspuns:

Sunt mai multe săli în care poate rula? De ce nu suni să întrebi? Pe pagina lor de Facebook e dat nr ăsta 031 426 0536 iar pe site, la contact e 0338 401 063.

| PetreaValentinCostel explică (pentru Raven):

Este o singură sală, ma gândeam ca orele acelea reprezintă pauzele

| Raven a răspuns (pentru PetreaValentinCostel):

Dacă nu vrei să suni, va trebui să ajungi acolo înainte de 12:00, pentru orice eventualitate