| SquirtleBaby a întrebat:

Urmariti True Blood?

Cum vi se pare?

Răspuns Câştigător
| PinkPanther a răspuns:

Mai bun decat alte filme cu vampiri, dar treaba cu sookie si zanele m-a dat pe spate rolling on the floor) a fost prea exagerata, puteau sa gaseasca altceva

2 răspunsuri:
| Silviix3 a răspuns:

Buna!
Nu urmaresc filme cu vampiri, nici nu citesc carti de acest gen.Nu vad nimic iesit din comun la ele.Aceeasi poveste, aceleasi traditii.Sunt pentru copii sub 12 ani care cred in prostioare de genu'.
Bye!

| Marian_8129 a răspuns:

Unde gasesc sa vad si eu True Blood? cu subtritrarea in Ro? va rog frumos!