| Iiiiioana a întrebat:

V-ati uitat aseara la next top model?
va asteptati a castige emma? sau ati fi preferat sa castige madalina?
mie mi se pare ca amandoua puteau sa castige big grin

6 răspunsuri:
| adriana9000 a răspuns:

Ma asteptam sa castige Madalina.happyDar tineam cu Emma.
Bravo, Emma!

| RockerGirl a răspuns:

Amandoua erau la fel de bune.dar totusi ema avea si avantajul varstei.ca si tipu ala blond i-a zis ca e cam tarziu pentru mada sa inceapa o cariera in asta...si era de asteptat sa castige ema.ea mi se pare ca avut pozele ceva mai frum decat mada...

| Pinkyx a răspuns:

Mie imi place mai mult Emma; x Mai ales ca a luat si locul doi la Miss Teenager Univers. big grin :*

| Paty1 a răspuns:

As fi preferat sa castige Madalina.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daaa bravo emma; x

| Aleeecsaaa a răspuns:

Madalina are o fizionomie mai batrana iar Emma este chiar foarte frumoasa si este naturala happy ce binee ca a castigat emmahappy