| AnonimaCuSentimente a întrebat:

Cine credeti ca va castiga next top model dintre madalina si emma?

23 răspunsuri:
| TwixulDrept a răspuns:

Emma. E buna si e si tanara. Si Madalina ar fi buna dar e cam batrana pentru a incepe acum cariera tinand cont ca modelel nu pot depasii 27-29 ani. big grin

| LoveForShania a răspuns:

Sincer, nu stiu!
Avantaje :
-Emma este mult mai frumoasa, are poze faine.
Dejavantaje:
-a fost pusa in situatia de a fi eliminata de multe ori, pentru ca este imatura si mananca prea mult!

Avantaje:
-Madalina are niste poze superbe, de fiecare data, si acum cand a eliminat`o pe Roxana ea a fost prima aleasa

Dezavantaje:
-are o rivala care o poate pune in pericol sa nu mai fie next top model!

Acum depinde de pozele care le vor face! Si cum a zis Botezatu:,, cea care va castiga next top model va fi cea care a luptat cu frigul [Finlanda], desertul [ ex. Sahara ], caldura maxima [ Dubai ] cu animale etc.

Nu stiu de ce am o presimtire ca Emma va castiga?! Desi nu stiu sigur.

| HypnoticA a răspuns:

Emma. Clar! Daca o alege pe Madalina, chiar n-are gusturi deloc Bote, decat pitzi ii plac.

| albastrualb77 a răspuns:

Emma.

| Aniiia a răspuns:

Emma pentru ca e foarte frumoasa,e cea mai tanara si Madalina are implanturi si din astea si nu e bine! Ar fi bine ca Emma sa se maturizeze un pic si daca incearca, va deveni un mare Top Model de succes! Te pup, pakiss fundita?

| emiitzzy a răspuns:

Emma :X

| PikaRawrr a răspuns:

Noi spunem Emma si s-ar putea sa castige Madalina. Deci nu vreau sa dau cu parerea.

| BelieveinMagic a răspuns:

Emma cu siguranta, Madalina e frumoasa dar e prea batrana pentru a incepe acum o cariera in modeling pe cand Emma e perfecta, e in floarea varstei happy si mi se pare mult mai draguta.

| perusita a răspuns:

Emma

| NoNaMe_7575 a răspuns:

Emma pentru ca are timp sa se modeleze dar Madalina are 25 de ani si la 30 de ani trebuie sa incheie sa fie model...

| Danielicious a răspuns:

Eu sunt mai mult ca sigura ca Emma

| Adixuuu a răspuns:

Emma este cea care va castiga este cea mai frumoasa cea mai dulce parca e o papusica

| RrobByy a răspuns:

Madalina

| Ioana353 a răspuns:

Dupa parerea mea as vrea sa castige emma
imi este mai draga decat madalina

| hyre a răspuns:

Emma categoric Emma e preferata lui botezata pentru ca e cae mai mica Madalina va pierde!

| Christine_3226 a răspuns:

Emma.Pentru ca are varsta perfecta pentru a incepe o cariera de model, pe cand Madalina, s'ar putea spune ca ea e deja "pensionara" in lumea modei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Emma

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer chiar nu stiu,ar trebui sa te uiti Joi pentru a vedea, desi eu cred ca Emma, e draguta si face niste poze absolut superbe, dar si Madalina e tare frumoasa si.chiar nu stiu... eu as vrea ca Emma sa castige.
Noroc:*:*!

| Deutza97 a răspuns:

Madalina vreau :X:X:X [ Dar daca castiga Emma nu ar fi corect pentru ca ar favoriza`o deoarece mama ei e in modelling si mai stie de la dansa` si nu mi se pare deloc corectwinking ] Madaaa`:X:X:X:X S dea Domnuu` sa fie Madaa`:X:X:X

| Anna_9596 a răspuns:

Emma:X

| Iulyya_3852 a răspuns:

Emmalove struck O ador:X E cea mai frumoasabig hug Alege`o mai Catalin pe Emma si nu mai ajtepta!happy

| Adda_5833 a răspuns:

Emma.Mai bine alege una de 16 ani decat una de 25-26.

| Dorutzu_2578 a răspuns:

Emma deoarece e tanara,frunoasa, desteapta si lista poate continua pe cand,, PISI"(Madalina) este fitoasa si batrana.Sunte sigur 100% ca Emma va castiga. Daca Catalin Botezatu nu o va alege imi voi schimba parerea despre el.