| Andreea366 a întrebat:

Va aparea Gunes sezonul 2?

Răspuns Câştigător
| anapatrascu a răspuns:

Sunt 100% sigura ca va aparea.Sezonul 1 mi-a placut atat de mult. Cele doua gemene nu se aseamana mai deloc si Peri...(dupa parerea mea e urata dar cum am spus e doar parerea mea)
Mai e si Gunes, mama protectoare si ticalosul de Haluk care cum am spus e un ticalos (de fapt unul MARE)

9 răspunsuri:
| deeeaqq a răspuns:

Nu, păcat

| nirocino a răspuns:

Nu, nu mai apare!

| Cristina_Elena_1996 a răspuns:

Va aparea sezonul 2 deja au dat pe Youtube fragmente din el.un mic rezumat

| Nicolas_Ana_1992 a răspuns:

Nu se stie...Dar daca cauti pe Youtube ai sa vezi ca baga secvente de la al doilea sezon

| Maxim_Cosmin_1993 a răspuns (pentru Nicolas_Ana_1992):

Din pacate nu, sunt secvente din seriale diferite.

| Daneliuc_Vlad_1997_IpMy a răspuns:

Salut,da din cate stiu eu v-a aparea!

| Andreea366 explică (pentru Daneliuc_Vlad_1997_IpMy):

Unde ai auzit? Sau de unde sti?