| Madamadll a întrebat:

Va aparea Spiderman 4? Daca da pe ce dată?

6 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Nope. Filmul ala a fost anulat acum 8 sau 9 ani, dupa dezamagirea numita Spider-Man 3.

| Madamadll explică (pentru Wr3nch):

De ce a 3-iul a a fost prea naspa sau de ce? il mai gasesc(4)?

| Wr3nch a răspuns (pentru Madamadll):

Nu ai cum sa il gasesti pentru ca nu a fost filmat, au oprit filmarile si nu l-au scos deloc. 3 a primit note mici de la critici si nici la fani nu lea placut.

| Madamadll explică (pentru Wr3nch):

=(

| Sn4k3 a răspuns:

Daca te referi la spiderman din MCU, 3-ul apare pe 17 decembrie 2021. Celelalte serii au fost anulate.

| JicaContra a răspuns:

Nu o sa mai faca nici un film spider-man cu Tobey Maguire, iar acum pe teava e spider-man din Avengers, care e alta mancare de peste prajit, si care... IN SFARSIT e destul de bun, fata de cele 5 filme dinainte

ca sa nu mai vorbim ca e clar ce spun pentru ca au mai fost doua filme cu alt dork in rol de spider-pup!