| florymee12 a întrebat:

Va fi si sezonul 6 din pretty little liars?

4 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

PLL va avea un spin-off (Ravenswood) care va avea premiera în Oct. 2013 și sez. 5 confirmat, sez. ce va debuta prin 2014.Al 6-lea sez.în conditiile în care, nici măcar sez.5 nu a început încă, cam prematur de prognozat.Dar, nu se știe niciodată, tot ce-i posibil.

| Aldea_Ana_Maria_1992 a răspuns:

Nu cred.

| vlad7frati a răspuns:

Buna! http://en.wikipedia.org/wiki/Pretty_Little_Liars_(TV_series) aici gasesti ceva detalii despre acest serial! Sper ca te-am ajutat, vizionare placuta! Funda?)

| o1999 a răspuns:

Nu cred