| Qwerty123 a întrebat:

Va mai aparea vreun film piratii din caraibe?

Răspuns Câştigător
| aigi1 a răspuns:

Da johnny deep a semnat pentru al 5 lea film pentru ca filmele au strans peste 1 miliard de dolari din difuzare

4 răspunsuri:
| Diabolique a răspuns:

Da, vor mai apărea cel puțin două.
Conform wikipedia, scenaristul celei de-a patra părți a seriei, Terry Rossio, a terminat deja scenariul pentru a 5a parte. De asemenea, Johnny Depp a declarat că este de acord să se întoarcă pe platourile de filmare atâta timp cât personajul său își menține popularitatea. Orlando Bloom dorește să revină de asemenea, dacă i se va oferi un rol.
Pe lângă faptul că cea de-a cincea parte este confirmată, producătorii se gândesc deja la a șasea. Totul depinde de preferințele publicului și de încasările Box Office.
Numai bine!

Răspuns utilizator avertizat