| RAY a întrebat:

Va plac filmele mai vechi sau preferati doar ce e nou?

4 răspunsuri:
| Pricope_Marius_1997 a răspuns:

Toti oamenii pe care ii cunosc spun ca le plac filmele mai vechi pentru ca sunt mai bune decat astea noi dar sa nu uitam ca tinerii din ziua de azi vor spune acelasi lucru despre filmele din ziua de azi peste 20 de ani la fel si cu muzica, desenele animate, posturiile tv. Dar sa stii ca de mult nu am mai vazut un film bun ca lumea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi plac mult filmele vechi de prin anii 70`, stilul ala american retro care da un aer nostalgic...
Singura calitate in plus a filmelor de azi is efectele speciale.

| Sketch2 a răspuns:

Imi plac ambele. Daca e un film bun eu ma uit.

| roximm a răspuns:

Ambele, dar in afara contextului iti iubesc poza de profil