| DeeVee a întrebat:

Va plac filmele de groaza? si daca da ce filme de groaza preferati?

big grin

Răspuns Câştigător
| viki a răspuns:

La nebunie!:X
Tarata in Iad.worried

19 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Mie imi este foarte frica de eleworried big grin.

| inna a răspuns:

House of Wax preferatul meu love struck

| inna a răspuns:

@criticul L-am vazut laughing
House of wax mi s-a parut bun si Room 1408. Mi-au placut ideile filmelor, mai originalehee hee

| Barajag a răspuns:

Casa de ceara...

auran
| auran a răspuns:

Daca am in bratele cui sari de frica nu conteaza filmul...

| crisS a răspuns:

Masters of horror

| Sabwy a răspuns:

Eu vreau sa ma dauc sa ma uit la Orfana la cinema

| CrucifiedCountess a răspuns:

Tarata in iad e slaaab laughing

wrong turn
vacancy

| Lary a răspuns:

Oglinzile ucigaseworried

| daddy a răspuns:

Chucky papusa ucigasha ^_^
http://www.youtube.com/watch?v=f48vCgMNxoY

| DeeVee explică:

Incercati "Saw"
tongue

| alexxa a răspuns:

Dap... le ador...sa-ti dau cateva exemple:the ring, the darkness, drag me to hell, the skeleton key, the eye, nightmear, Ghost Month, Blood: The Last Vampire

| livia_6314 a răspuns:

:O Nu. Comedie! Ficei mele imi place chuky papusa ucigasa sau motelul groazei.happy

| simoSTAR a răspuns:

Daa...valetino di sangue... e 3D si f tare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@inna, am vazut si eu house of wax... dar neeeeee...prea "bland".
Uite-te la The Oman...ala e superlove struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca sint reusite si reusesc sa bage groaza in mine, da. Dar nu prea am vazut d-astea, sint destul de rare.

| ByByDol a răspuns:

Eu le adoor.vineri seara la ora 22:00 e o emisiune pe discovery chanel, se numeste ''fenomene stranii''. nu am ratat nici odata

| ByByDol a răspuns:

Sau fenomene stranii sau ia incercati voi casa lui sally, e super

| infinitedark2009 a răspuns:

Daca da as vreau one missed call 1 si one missed call 2 macar 1 plizz! grrrr