| cristian_5982 a întrebat:

Va plac robozi mo si foca. Bine. ce episod sa votez pentru cel mai bun

Răspuns Câştigător
| Plague a răspuns:

Nu pot alege un preferat, fiecare are cate o perla care ma face sa rad happy. Dar cel mai mult m-a distrat cel cu vinul (chiar la inceput, cand am descoperit robotii), si cu cat a trecut mai mult timpul cu atat au devenit mai dezinteresante...doar din simplul fapt ca m-am obisnuit cu ele. Dar daca ar trebui sa aleg..."psihologia" cred ca se cheama episodul; cel cu "te tai, te feliez, cu talent te decupez" happy

10 răspunsuri:
| NoMusicNoLife a răspuns:

Ultimul e genial. Ep 22 :X:X:X Voiaj=))

Deci e cel mai tare \m/

http://creativemonkeyz.com/roboti/robotzi-s01-ep22-voiaj/

Răspuns utilizator avertizat
| Goofy a răspuns:

Pai...mai ganditi-va putin si la primele episoade eu nu le uit si am ramas mereu impresionat de ''prieten'' dar si de ''kidnapare''

| Bluu08 a răspuns:

Episodul 16-Kidnapare
Ala mi-a placut cel mai mult

| compaq15 a răspuns:

Cel mai tare mi se pare Kidnapare rolling on the floor) e fantastic... Bumtssii Bumtsiii

| DidyDiana a răspuns:

Da`love struck pai imi plc mult kindaparehappy si epu nou ii fayn dar nabig grin

| Basketball23 a răspuns:

Eu zic ca episodul 17 a fos foarte tare happy

| StartingANewLife a răspuns:

Ep 16. grim si 15.kidnapare mi-au placut cel mai mult pana acum

| Bog66 a răspuns:

Episodul 13, Pascal.
A fost chiar suuuuuper.
laughing