| foca_3903 a întrebat:

Va plac serialele coreene alea de la TVR1 si nu mai? care v-au placut mai mult? Mie mi-au placut:dong-yi, furtuna la palat, jumong...

Răspuns Câştigător
| MasterGoldX a răspuns:

Sunt grozave. imi plac foarte mult. dong yi; yi san, the wind of the palace; the great queen seon deok; damo; dae janggeum; hur jun; jumong. emperor of the sea (pe national tv). am aflat de pe aici ca e un nou serial pe euforia tv si se numeste new tales of gisaeng. si sa nu uitam de kim suro, si acesta e grozav. fiecare e special in felul lui happy happy happy like, like, like happy happy happy

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Janggeum si Furtuna la palat.

| foca_3903 explică:

Ma bucur ca mai exista cineva. si mie imi plac serialele zise de tine like like likelaughing))

| yuki7560 a răspuns:

Le-am vizionat pe toate,iar preferatele mele au fost Secretele de la palat, Yi San, Jumong...de fapt... daca stau bine si ma gandesc mi-au placut toate!