| Alexandru98 a întrebat:

Va place anime-ul regele Shaman?
Stiti cand va aparea un nou sezon? Stiti benzi desenate cu regele Shaman? Stiti un site pentru fani?(regele Shaman) Stiti jocuri cu regele Shaman pe PC?
Se mai ruleaza pe vreun post?
La ce ora?

2 răspunsuri:
| ミハイル a răspuns:

Pai sezon nou nu cred ca o sa mai apara; d. Pe la TV nu-l mai da, a fost mai demult cand era Jetix`ul, acolo l-am vazut si eu. Continuarea cred ca se gaseste in manga insa nu e chiar o continuare; d, e o alta poveste unde nu se termina dupa serialul cu moartea lui Hao. Uite aici :) http://www.mangareader.net/138/shaman-king.html

| Notch_Notch_1998 a răspuns:

1)Se zice ca a aparut in manga asa numitul episod 65...si ca reincepe turneul shaman.
2)Site pentru. fani nu stiu daca e, pentru ca nu cunosc persoane care sa vada acest anime, si ca sa-l continui iti trebuie bani si idei...Si sunt 2 motive pentru nedivuzarea lui : ori nu mai are bani ca sa-l plateasca, ori nu mai are idei.
Imi dau cu parerea:) Si jocuri cu shaman king ..pai ar fi unul : Shaman King Power of Spirit cauta-l pe youtube :) http://www.youtube.com/watch?v=nQ30wFCDCo0