| emma_7432 a întrebat:

Va place de nini?(argumentati, daca vreti fundoi).

Răspuns Câştigător
| Rooooooooooxi a răspuns:

Pentru mine nini nu inseamna doar o simpla telenovela sau un film oarecare pentru mine nini este o alta lume,o lume in care totul e diferit,lumea pe care nini a creat-o
eu in momentul in care ma atasez de un serial mi se schimba viata intr-un fel si anume modul ini care vorbesc felul cum ma imbrac devin mai ambitioasa si mi se schimba felul de a gandi
asa s-a intamplat si acum iar in momentul de fata descopar parti din mine pe care nu le stiam si devin alta persoana
de aici reies multe lucruri dar mai ales faptul ca, intr-un fel ciudat, ador serialul nini
sper ca m-ai inteles si intr-un final iti raspund scurt si la obiect la intrebarea ta : DA!
papa!

2 răspunsuri:
| No a răspuns:

Da, e serialul meu preferat. Ma uit la el de luni pana joi si mereu stau cu sufletul la gura ce se va intampla the next episode. Imi place muult de Nini ( Florencia Bertotti ), pentru ca e asa. pare inocenta si cu capul in nori.day dreaming ( seamana cu mine la asta laughing )
P.S. imi plac toate pers din Nini :X ( toate au ceva special smug )

| badgirl_9181 a răspuns:

NORMAL CA DA! O ador pe nini, da ador momentele cand selina o da in bara ori cu thomas ori din alt motiv si sper sa se intample vreo minune sa nu se casareasca thomas cu selina ca totul va fi ruinat! of uite aici a gresit nini mult acum thomas o uraste si mai are putin pana cand se casatoreste cu "starcul". Asta-i ghinionul lui nini ca cand ii merge mai bine apare ceva si strica toata bucuria ei! Defat selina strica bucuria tututorlaughing