| Florennce a întrebat:

Ce va place cel mai mult? Argumentatihappy

Răspuns Câştigător
| FollowTheLight a răspuns:

Uite, faptul ca in acest moment mii de oameni se nasc. Faptul ca in acest moment, poate, unii isi capata o a doua sansa la viata. Faptul ca acest moment, poate fi un moment istoric, in viata unui om.Imi place aceasta diversitate.Imi place ca pe aceasta lume, sunt atat de multe fiinte, si ca fiecare are povestea ei. Unele povesti sunt amuzante, altele mai degraba, iti lasa ochii in lacrimi, altele incep vesel, dar se sfarsesc trist, altele incep trist si se sfarsesc vesel.E o lume asa de mare, si noi nu suntem pentru altii, decat "the background" iar pentru altii, noi insemnam toata lumea.E frumos, sa stii cat de multa lume traieste.Si ce frumoasa e viata, desii are si partile ei triste, viata e frumoasa!happySi ea are un scop. Unii nu il stiu, altii da.Depinde daca alegi sa il stii.

13 răspunsuri:
| Hombre a răspuns:

Sa vad jigodiile cand ma pupa in fund.

| harciog a răspuns:

Piinea cu miel fript.Argumentare; pentru ca tocmai maninc.

| FucktheSystem a răspuns:

Viața... și nu cred că are rost să argumentez de ce.

| Dumnezău a răspuns:

Jinarsul de pruna

| mgtow a răspuns:

Soferia pentru ca asa ma concentrez la drum si uit de suparare, timpul trece mai repede.

| PetreConstanta a răspuns:

Natura

| Dash a răspuns:

Libertatea

| ZZG a răspuns:

Ciocolata.Ma calmeaza.
Bine, ar merge si o tigara, da' m-am lasat de ceva timp.

| Denisa444 a răspuns:

Cel ma mult imi place sa simt ca sunt iubita. Pentu ca e cel mai frumos sentiment

| ClairDeLune a răspuns:

Filmele de dragoste cu happy-end,ciocolata, un tip cu corp de statuie greaca, anumite melodii.sa continui?

| boogdan91 a răspuns:

Alcool, tutun, sex, droguri

| Helper004 a răspuns:

Mie imi place cel mai mult muzica:X Te face fericit si cand esti trist (la mine mergelaughing )

| MoonMuse a răspuns:

Sa-i fac pe oamenii din jurul meu fericiti. happy Iubesc sa vad ca multumita mie un zambet larg si o privire senina iau locul unui chip posomorat. =^.^=