| Alle23 a întrebat:

Va place de Raphael Tudor (Cristi Alexandrescu) din Pariu cu viata? Argument si funditaaaahappy

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!

Da el si Sore[sarrra cea blonda] sunt personajele mele preferata imi place fiindca e inalt are freza aia cool si fiindca e amuzant am fost la afi palace cotroceni unde au cantat ei si i-am vazut in piele oase si carne am primit si un autograf daca vrei,lasa-mi id-ul si iti trimit filmarile, fundita plizz?

Pa, pa!

14 răspunsuri:
| iEmonel a răspuns:

Nu.
Baga-ti funda-n cur.

| Alle23 explică (pentru iEmonel):

Daca vrei sa te afli in seama atunci du'te in alta parte nu vorbi la mine asa happy

| iEmonel a răspuns (pentru Alle23):

Fa o laba si nu mai consuma calorii degeaba.
Esti vreo printesa?laughing
Scuza-ma, domnia ta.

| Deenniissa a răspuns (pentru iEmonel):

Da` u ce fel de print te crezi ca sa vorbesti asa p`aici?waitingraised eyebrows

| Alle23 explică (pentru Deenniissa):

Ce?laughing raised eyebrows vorbeste si tu intreg ca nu te doare mana oh go on

| Deenniissa a răspuns (pentru Alle23):

I-am spus lui iEmonel (pentru ca a vorbit asa) :
''Tu ce fel de print te crezi ca sa vorbesti asa pe aici?"
straight face

| hotterinsummer a răspuns:

Mie dar nu pre mult iubesc pe altcineva!love strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove struckkiss

| Alle23 explică (pentru hotterinsummer):

De cine? de andrei? dima? Vlad?

| hotterinsummer a răspuns (pentru Alle23):

Nu de un alt baiat pe care il iubesc si e numai al meu...day dreaming

| Alle23 explică (pentru hotterinsummer):

E din serial?

| hotterinsummer a răspuns (pentru Alle23):

Nuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

| hotterinsummer a răspuns:

Dar si cei din serial sunt draguti!
auzi dar pana la urma moare ioana sau nu?!
:d

| Alle23 explică (pentru hotterinsummer):

Cred ca va fi in moarte cerebrala

| hotterinsummer a răspuns (pentru Alle23):

Aha merci crying