| Leon_8253 a întrebat:

Va place filmul,, Culoarea Fericirii"? Pentru cei care nu s-au uitat pana acum si vor sa se uite sa stie ca filmul se difuzeaza pe NationalTV, in fiecare seara. Dar personajul vostru preferat sin film care e? Eu am doua Sadhna si Ragini!

Răspuns Câştigător
| Muhteşem a răspuns:

Mie imi place de Sadhna, Ragini, Ranvir si Alekh

7 răspunsuri:
| elenutza27 a răspuns:

Personajul meu preferat este Sadhna.Si iti spun de ce moare Sadhna. In ziua in care ea isi botezeaza copilul, este o revolutie la ei. Ea merge impreuna cu Alekh la templu. Cand se intorc, raman blocati in locul in care se plaseaza o bomba. Alekh o lasa pe Sadhna singura si se duce sa ii roage pe politisti sa ii lase sa treaca. Sadhna vede o fetita care se duce spre bomba ca sa isi ia un ursulet de jucarie.Alearga dupa acea fetita si explodeaza bomba. Fetita nu pateste nimic dar Sadhna moare.
fundita?

| elenutza27 a răspuns:

Leon sa stii ca Sadhna a murit daca nu te-ai uitat si la apisoadele din continuare nu mai spune nimic.ea si-a revenit acum si se va intampla asa cum am zis eu fiindca am vazut episoadele pe net.scrieti si voi pe youtube bidaai si o sa va arate cum moare sadhna dar nu sunt traduse serialele

| elenutza27 a răspuns:

Scz vroiam sa zic ca Sadhna nu a murit in episodul in crae a fost impuscata.O s amoara in episodul 300 si ceva tongue daca nu stii mai bine taci

| IubescWebkinz a răspuns:

Da si mie imi,, like'' filmul acesta! Personajul meu preferat e Ranvir! El din pacate o sa moara in film, si asta datorita unor pietroaie care cad pe el!

| All3cssaAlle a răspuns:

Mda elenutza27 are dreptate

| Leon_8253 explică:

Hei elenutza27, in film Sadhna nu moare asa. Daca te-ai uitat la epsodul din 7 mai, Sadhna a fost din greseala impuscata si a murit.

| MayaFishyHammyMissyJackyPuffy a răspuns:

Bine,bine dar nu mai fiti asa de crizate!