| andreea_7821 a întrebat:

Pt cine se uita la Culoarea fericirii:
Cine este actorul preferat din film?
Pe cine ati alege dintre Sadhna si Ragini? De ce?
( FUNDITA!)

Răspuns Câştigător
| Ralucutza15 a răspuns:

Eu as alege-o pe Ragini deoarece este o fire mai placuta, linistita, foarte frumusica si descurcareata...Ragini are foarte multe calitati si de aceea sint foarte greu de spus.Dar acum fiecare cu parerea lui eu ti-am spus parerea mea. FUNDITA?

1 răspuns:
| Deea_7606 a răspuns:

Hey andreea:*buna! Si eu ma uit cu mama mea la culoarea fericirii.sincera sa fiu...nu as putea alege intre sadhna si ragini.aman2 sunt frumoase.degeaba zice lumea ca ragini e mai urata doar pentru ca are tenul mai inchis la culoare.ambele au cam acelasi comportament, deci.nu stiu daca pot alege intre cele 2 fete.dar tu? care e pers tau pref?