| Mihaela201 a întrebat:

Va place filmul "jurnalele vampirilor"?

11 răspunsuri:
| AndreiGabi a răspuns:

Da.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da e GENIAL! abia astept sezonul 4!

| HermioneLove a răspuns:

Daaaaaaaa este super! imi plac si personajele si actorii! :X :X :X Jurnaele Vampirilor THE BEST!

| Clauvdgg a răspuns:

Da imi place foarte mult SERIALUL!
E preferatul meu love struck

| alexandra1993 a răspuns:

Nu este film, este serial. Da, imi place! Am vazut toate episoadele si am toate cartile!

| lecsy a răspuns (pentru alexandra1993):

La fel si eu :X:X este uimitor serialul si cartiile app ai vazut ca apare a 4 carte din seria intoarcerea

| alexandra1993 a răspuns (pentru lecsy):

In Romania? Nu am vazut :O, mai bine spune-mi id-ul tau intr-un mesaj privat si vorbim pe mess, ca nu prea cunosc fani TVD si nu am cu cine sa-mi impartasesc parerile despre serial/carti.

| Deniiidk a răspuns:

E super fain, am toate cartiile!

| 97gaby a răspuns:

DA!winkingmi se pare cel mai tare serial cu vampiri din toate timpurilebig grinabia astept sezonul 4!big grin