| Georgienützä a întrebat:

Va place Filmul Twilight? Cat de multe stiti despre acest film?

Răspuns Câştigător
| Larsette a răspuns:

Mie mi-au placut toate 4 din seria Twilight, am citit si cartile, sunt extraordinare... abia astept partea a doua din Breaking Dawn, pentru ca am citit carte si sunt curioasa cum fac filmul. Daca iti plac vampirii, povestile extraordinare de dragoste, iti vor placea si acestea.

7 răspunsuri:
| ɗєʌɗvơɪƈє a răspuns:

1.Nu
2.E o porcariehappy

| pwp a răspuns:

Nu pot zice ca sunt fana, m-am uitat doar la primele 2 filme...sunt inca nehotarata daca sunt in tabara Jacob sau in tabara Edward happy

| DaNeo a răspuns:

Am vazut 4 parti din film si mi-au placut chiar daca nu-s genul meu de vampiri, acum vreau s-o vad pe a 5 a

| vali1985 a răspuns:

Nu e cine stie ce.
E interesant dar daca iti plac filme de acelasi gen iti recomand sa-l vezi mai intai pe primul, apoi pe celelalte.

| Georgienützä explică:

Mersi

| Georgienützä explică (pentru pwp):

Eu zic Edward :*

| pwp a răspuns (pentru Georgienützä):

Hmmm...sunt de acord cu tine..la Jacob imi place numai corpul