| IoanaIvi a întrebat:

Va place filmul Twilight? big grin

Răspuns Câştigător
| Chrisssa a răspuns:

Dooa! love struck Il ador.

17 răspunsuri:
| BlackEyedGirl a răspuns:

Da, foarte mult big grin

| GiAnca a răspuns:

Foarte mult. love struck

| Solsagan a răspuns:

Nu, e teribil de prost.

| IoanaIvi explică (pentru Solsagan):

Omgg.Filmul asta e genial nu poti spune asta despre el.

| Solsagan a răspuns (pentru IoanaIvi):

Ai şi argumente?

Răspuns utilizator avertizat
| AcHollism a răspuns:

Nu.Singurul film care m-a plictisit din primele 10 minute de vizionare.
Bafta!

| Terminatorul2 a răspuns:

Cel mai idiot film din lume la fel de prost ca amurg ba chiar mai prost si ambele sunt foarte asemanatoare.
Isi bat joc de unele dintre cele mai minunate legende mitice.
Vampirisunt fiinte mitice fara suflet daca cumva va intereseaza lagenda o sa ma credeti ca filmul twilight n-are le gatura cu vampiri sa cu vircolaci
Am vazut eu un film cu viracolaci si vampiri in care e si un hibrid o combinatie intre cele douaspecii da nu mai stiu cum se numea ala film calumea despre vampiri nu prostiile astea

| Werepyre_Fallen_1994 a răspuns:

Nu imi place deloc Twilight. Si va spun de ce: eu sunt un mare fan al vampirilor, varcolacilor si varcovampirilor (nu pot sa ma decid), iar pentru mine, acest film realizat la un buget al naibii de scump, isi bate joc in ultimul hal de aceste creaturi mitologice. Daca ii spui cuiva ca esti fan al vampirilor, acea persoana isi spune in minte "Uite, alt obsedat Twilight!". Acest film a adus un renume nu prost, ci chiar batjocoritor la adresa vampirilor (respectiv varcolacilor). Multor oameni le place pentru ca e o poveste de dragoste. Ei bine, vampirii/varcolacii nu au legatura deloc cu dragostea, credeti-ma.
Unele fete au o obsesie pentru actorii care au jucat in film (nu le stiu numele), iar unele se cred automat "vampirice" doar pentru ca il adora pe tipul care a jucat rolul principal de vampir.
Cam atat am avut de spus.

| diaadb a răspuns:

Daa

| Kaulytz_Damon_1999 a răspuns:

Nu prea cand un fan al vampirirlor se uita la twilight se gadeste la sfarsit mama nu stiam ca fiecare vampir are o anume putere, de citit gandurile, de proiectat vedeni si nu mai stiu eu ce am vazut partea a 5 a a mai naspa,si cand fanul pe urma cauta, originea acestor legende mitologice, tot ce vad este ca au filmul si legendele, mancatorii de sange, dinti si simturile dezvoltate in rest.....nimic

| FlorentynaAlexandra1971 a răspuns:

Da e super tie?

| 1261996 a răspuns:

Da.

| Humăn a răspuns:

Arzi!

| alynavalentyna a răspuns:

Daaa! e genial! sunt fan number 1 laughing) merita vazut serios!