| anonim_4396 a întrebat:

Va place filmul Twilight? Si care personaje va plac? Mie mi se pare cel mai fain film cu vampirihappy

12 răspunsuri:
| littlesunshine01 a răspuns:

Inainte iubeam filmul twilight.am acasa un perete plin d e postere twilight si new moodbig grin. dar dupa aceea am vazut serialul the vampire diarieslove struck:X:X:Xlove struck si am inceput sa ador filmul acela. e mai frumos decat twilight

| biancabellaa a răspuns:

Il ador

imi place cel mai mult de Bella Edward

sunt cei mai scumpi:X

| lola a răspuns:

Ador twilightstraight face
L-am vazut de 24 de oristraight face

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Filmul e super. Imi place mult atunci cand vine masina si vampirul o salveaza pe bella.

| Emeraude a răspuns:

Ba nu-i adevarat. Cel mai bun film cu vampiri e Interview With a Vampire.In primul rand, filmele cu vampiri trebuie sa fie clasice, sau cel putin sa para clasice, mie Twilight-ul mi se pare lame, un fel de Miley Cyrus 2 tongue. Vizioneaza Interview with a vampire si te mai gandesti, ok?batting eyelashes Ca personaj...imi place Alice.

| daii a răspuns:

Dalove strucklove struck!
Toate personajele imi placlove struck si sincer nu stiu cum de aproape toti/toate sunt dragutebig grin
love struck

by daiiwinking

| iri a răspuns:

Imi place mult Twilight :X Personajele mele preferate sunt Bella, Jacob, Alice, Jasper si Carlisle happy

| Kate21 a răspuns:

Jane, Alec, Aro, Caius, Marcus(putin Marcus), Leah, Sam, Emily, Chelsea, Jasper si restul dar astia cel mai mult

| Ianaaable a răspuns:

Imi place Twilight. nu cred ca am un personaj preferat din acel film, da-mi place foarte mult cum joaca personajele principalehappy
mai ales cand ajung in faza de a fi impreuna si cum el se abtine sa nu o mustedevil

| OxiiiLineage a răspuns:

De acord cu little sunshine smug. twilight e fain intr-adevar, dar nu se compara cu the vampire diaries big grin. plus ca twilight e scurt. the vampire diaries este serial

| twidi a răspuns:

Mor dupa Edward :X de multe ori incerc sa o tai pe Bella din peisaj big grin.

| sanzy a răspuns:

Il ador...am citit acrtile si am vazut si filmul in gurand o sa apara luna noua...personajele mele preferate sunt : emmet...alice...jacob...renesme.bella...edward...ei bine nu stiu ce as zic in comparatie cu cartea filmul nu arata toate partile. sfatul meu nu te limita la film si spune ac e super pana nu citesti cartile.vei regreta... asa am facut si eu la inceput si dupa ce am citit cred ca cu fiecare rabd pe care il citeam ma gandeam ce proasta am fost ac nu am citit inainte cartile:X:X:X:X si imi place foarte mult situatia intre jacob si bella...nu iti spun ei afla daca citesti cartile:X:X:X