| ninutza_1138 a întrebat:

Cine s-a uitat la filmul twilight eclipse? si ce va impresionat? care din personaje va plac?

Răspuns Câştigător
| OneMoreGirl a răspuns:

Jakob si Bella evident

7 răspunsuri:
| Alexandraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Nu l-am vazut inca. Unde l-ai vazut?

| MusicisMusic a răspuns:

Hm...Nu le-am vazut nici pe celalalte si nu cred ca le voi vedea vreodata la fel cum nu am vazut nici Avatar...si am avut atatea ocaziilaughing

| MusicisMusic a răspuns:

Uite link-ul de la Twilight Eclipse subtitrat: http://www.filmeonlinegratis.ro/......ine-gratis vreo fundita ceva?

| Kira9747 a răspuns:

Ador filmul, mi se pare cel mai bine regizat.
personajele mele preferate sunt aproape toate:
Jacob, Bella, Edward, Rosalie, Alice, Jasper, Seth, Emmett, Carlisle, Esme, Bree, Riley, Charlie, Paul... cam atat

| angeltyo a răspuns:

Da:X:X:X:X L-am vazut la cinema. M-a impresionat toata actiunea filmului, umorul subtil si replicile ironice dintre personaje. Nu mi-a placut ca in anumite scene nu au respecat cartea, dar a fost ff incitant:X:X:X Eu sunt team edward for ever :X:X:X Si mi s-a parut ca Kristen nu a jucat-o chiar asa de bine pe Bella in filmul asta... in schimb mi-a placut de Jasper:X:XE ff simpatic si expresiv.

| ninutza_1138 explică:

Mie imi plac 3 bella edwart si jacob.