| alma1115 a întrebat:

Va place serialul Ezel?

Răspuns Câştigător
| Ayumha a răspuns:

E superbbb:X:X:X:X ADOOOOOOR Serialul asta :X:X:X: ma bucur ca am mai gasit pe ineva caruia ii place.

13 răspunsuri:
| Daria a răspuns:

M-am uitat la un episod si e destul de frumos. O sa il urmaresc in continuare:X

| Saya a răspuns:

Da imi place foarte mult.big grin

| Ayumha a răspuns:

Ms pentru fundita happy

| BaiatuFitzosu a răspuns:

Da foarte misto serialul este fuper cooool il urmaresc mereu!winkingwinkingwinkingwinkingwinkingwinkingwinkingwinking

| dalyna_2925 a răspuns:

Imi place foarte mult.pacat ca sunt doar 2 episoade pe saptamana

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, aduce ceva nou in aria filmelor turcesti...imi place foarte mult...:X:X:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este extraordinar

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este un serial f f tare, l-am urmarit la turci pana aproape de sfarsit.totusi imi pare foarte rau.in episodul 53 se afla adevarul, din ce cauza l-a tradat fata(ezel este homosexual). dar in 54 se duce la doctor se cauta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un serial de nota 10.Pacat ca il dau asa de putin de doua ori pe saptamana. Abia astept s-a vina miercuri si joi!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E super serialul, pacat cal dau asa de putin.

http://ezel-kanald.blogspot.com

Aici gasiti toate episoadele de pana acum

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cate episoade are serialul asta ca nu am gasit nicaieri angryangry!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da imi place foarte mult, nu inteleg de ce il baga in fiecare zi

| Flashdrive a răspuns:

Da foarte mult, as dori un nou serial tot cu acelasi personaj