| IonutJohnJuanJeanGiovanni a întrebat:

Va place serialul Iubiri secrete, il urasc, nu stiu de ce e asa frumos?

5 răspunsuri:
| Lora1 a răspuns:

Nuuuuuuu I don't want to see nici mie nu imi place...am incercat sa ma uit odata si e oribil....sincer nu sunt prea buni actori adica compara tu astia de la iubiri secrete si cu aia din pariu cu viata nici nu se compara pentru mine iubiri secrete e ceva penibil oribil toti prietenii mei se uita crying x_x

| IonutJohnJuanJeanGiovanni explică (pentru Lora1):

Stiu cum te simti, la mine la scoala toti se uita, in primul rand nici macar nu sunt actori profesionisti, l-am vazut pe copilul ala de vreo 13 14 ani dar nu stiu cum il cheama, ma rog am vrut sa dau mana cu el si el m-a respins, avea o coafura exact ca, Cooper din serialul de pe disney Kid vs Kat, a venit la biserica din satul meu, nu mint deoarece tatal sau e chiar din comuna vecina, casa tatalui sau este la aproximativ 15 km.

| Lora1 a răspuns (pentru IonutJohnJuanJeanGiovanni):

Pf...ce copil rasfatat pai dc sa dea mana cu tine daca e vedeta acum...pfff copii din ziua de azi

| Warhead a răspuns:

Te întrebi de ce e frumos, dar zici că îl urăşti?

| Ionescu_Bogdan_1997_YAgF a răspuns:

IonutJohnJuanJeanGiovanni te referi cumva la dracul ala care e pus in serial pentru ca Huidu a vorbit cu producatorul? dupa ce ca este paralel cu orice inseamna actorie mai are si figuri? Doamne....sa-l prind eu pe strada ca vai de el. Iubiri Secrete e cea mai penibila productie din istoria TV-ului romanesc, in afara de 3 oameni, restul nu sunt actori, se vede la cat de jalnic interpreteaza, vad ca multi incearca sa copie ce au vazut in serialul turcesc Ezel, dar sunt mai penibili decat niste copii de cls 1, singura lor salvare ar fi sa declare ca Iubiri Secrete este un serial parodie altfel ramane acelasi tomberon