| CiocolataTha a întrebat:

Va place serialul Mesaje de Dincolo? ce parere aveti despre el?:-)

4 răspunsuri:
| kittykat a răspuns:

Ador serialul acesta love strucklove strucklove struck Am vazut toate episoadele din toate sezoanele love strucklove strucklove struck Jennifer Love joaca atat de bine happy Au existat episoade la care am si plans ca un copil big grinbig grinbig grin Deci e de nota 12winking

| Mmarryy a răspuns:

Din pacate nu am avut timp sa ma uit la toate sezoanele, insa mi se pare un serial bun.

| Fiction a răspuns:

Il ador! Scary dar totusi imi place. love struck

| Alissonn14 a răspuns:

Da, imi place.Eu ma uit online la el.Imi place serialul, e destul de tare.Prima data l-am vazut pe AXN si mi-a placut, si dupa am continuat sa ma uit pe net la el.