| Bianca_4346 a întrebat:

Va place serialul ala de pe AXN...mesaje de dicolo? Ce parere aveti despre Jennifer Love Hewitt?

Răspuns Câştigător
| Flav a răspuns:

I love Jennfier Hewitt. Corp perfect, fata perfecta. Si rolul din filmul If only reprezinta idealul meu feminin day dreaming

9 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Zbenguici
http://www.google.ro/......tp?/imgres
Si-ti mai pot trimite 10 de link uri in care arata superb.
Imi place extrem de mult fiindca are ceva natural in privirea aia.
Poze genul carora ai trimis tu, exista la orice vedeta, oricat de perfecta a fi. Iar majoritatea sunt facute pentru. a trage reclama negativa si a scoate bani pe urma lor;)
Deci not, nu incerca sa denigrezi un personaj, sau o apreciere de-a mea:)

Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

@Flav ma inclin in fata convingerilor Dvs. Dar sa le stergem si machiajul! Dimineatile sunt cele mai naturale.happy

| inna a răspuns:

Da am terminat sezonul 4, abia astept sa apara sezonul 5 happy. Superb serial.Jennifer este o actrita foarte frumoasa si talentata, mi-a placut f mult si filmul If Only in care a jucat rolul principal, un film exceptional.

pupimik
| pupimik a răspuns:

Mi s-a spus de cateva ori ca seaman cu ea.Acum 3 ani ma regaseam extrem de mult in personajul jucat de ea in filmul If Only; x

| ellene a răspuns:

Imi place mult de ea si cum joaca. E fff frumoasa. Din mesaje de dincolo nu am vazut decat o data un episod si mi-a placut mult.

| jane_5414 a răspuns:

Este o actrita minunata si da imi place la nebunie acest serial.

| TeoIonela a răspuns:

Da e super... c***:d

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt alte lucruri mai placute de vazut