| Aanonimm14 a întrebat:

Vă place serialul Soy Luna? V-ați uitat la el? Eu cel puțin când eram mică mă uitam.

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am văzut ceva secvențe. Nu e genul meu.

| Celestina003 a răspuns:

M-am uitat puțin si este un serial pentru copii dar prea siropos! Prefer Nini.

| dullcat a răspuns (pentru Celestina003):

De parca Nini era mai breaz.laughing Era tare cringe.

| Celestina003 a răspuns (pentru dullcat):

Decât soy Luna laughing măcar mai râdeam la Nini, dar era nașpa că minte mult, si la Soy Luna, băieții si iar băieții.

| dullcat a răspuns (pentru Celestina003):

Exact.Ce mesaj transmitea? Ca personajul feminin cu aceeasi tipologie obosita, previzibila - buna la suflet, glumeata, zambitoare, adormita in papuci, neindemanatica, sensibila etc. poate scapa cu orice chiar daca minte? Ca pentru iubire e ok sa minti? Plus, ea ce varsta avea? Era un adult care nu lucra si isi pierdea ziua exact ca un copil, sau era chiar un copil si astfel rezulta pedofilia? laughing Apropo, am vazut ca exista episoadele in romana pe Youtube, daca vrei sa mai razi.

| Celestina003 a răspuns (pentru dullcat):

Am văzut anul asta deja pe YouTube.

| Geass1 a răspuns:

Mie mi-a plăcut când eram mică. Mă fascina dansul pe role. Evident, este problematic din mai multe puncte de vedere ca orice disney, dar partea artistică chiar era wow.