| SaYa200 a întrebat:

Am si eu o mica problema sper ca voi ma puteti ajuta.
Cand eram mai mica ma uitam pe ANIMAX la un serial cu niste luptori, care se luptau cu niste monstri (extraterestri) sau ceva de genu' si imi plăceau mult.Dar am uitat cum se numeste serialul anime acela? Poate are cineva vreo idee?

5 răspunsuri:
| MalleusMaleficarum a răspuns:

Poţi să dai mai multe detalii? Poate o descriere a unui personaj care ţi-a rămas în minte?

| Aaxell a răspuns:

Daca ai da mai multe detalii despre "serial", probabil te-as putea ajuta si eu ma uitam pe Animax cand eram mica.

| SaYa200 explică (pentru Aaxell):

din câte țin eu minte ei apărau planeta de invadatori monștri asa și luptau cu o tehnologi avansata ei(luptători),când erau trimiși în misiune,aveau un fel de roboti care ii controlau dar uni aveau și arme îmi plăceau mult, eu rețin ca era și o fata blonda printre ei care la sf episoadelor...ii răpise, de fapt il recrutase pentru niște experimente prietenul și făcea tot posibilul sa-l recupereze, chiar dacă încalcă regulile, pana la urma nu am vazut cum se termina