| DonEduardo a întrebat:

Ce parere aveti de serialul "Wednesday"? Mie imi place mult. Ma identific cu Wednesday si imi place ca serialul urmareste dezvoltarea emotionala a unui personaj care este parodiat in tot restul francizei.

Răspuns Câştigător
| Caricaturistafaralimite a răspuns:

Și mie îmi place Wenesday ❣️Îmi plac toți actorii si mai vreau un film cu ei

4 răspunsuri:
| RoCkKiD a răspuns:

Franciza in sine e o satira si nimeni nu a parodiat nici un personaj, asa au fost inventate.

Ma rog, bine ca nu te identifici cu magarul din shrek.

| DonEduardo explică (pentru RoCkKiD):

Si daca ma identific ce?

| RoCkKiD a răspuns (pentru DonEduardo):

E ok, planeta are nevoie si de magari pentru biodiversitate.
As mai avea cateva sugestii, ordinea e data de masura in care imi plac mie personajele.

1. Pinguinii din madagascar
2. Minionii
3. Bugs bunny
4. Fetitele Power Puff

| Batters67 a răspuns:

Nu stiu de ce Victor si Gwen s-au bagat in mizeria asta sincer...imi place mai mult filmul clasic