| FlowerRoseRose a întrebat:

Va place Violetta? Ei bine, si mie. As vrea sa stiu ce credeti. Cine credeti ca ar trebui sa o aiba pe Violetta? Am multi prieteni carora le place de Leon dar mie... Eu vreau sa fie Tomas. Voi ce ziceti? Spuneti de cine va place mai mult (Tomas sau Leon) si de ce?
Astept pareri kiss
(scuze daca am gresit categoria)

Răspuns Câştigător
| ancaelena24 a răspuns:

Thomas e alesul ei. Este cel ce-o iubeste cu adevarat. Si mai mult, ar fi un sfarsit foarte frumos pentru o poveste de dragoste. Ea crede ca il iubeste pe Leon pentru ca o face sa se simte bine, protejata in preajma dar eu cred ca ea nu simte acel sentiment din stomac care te face sa-l saruti pe respecivul. Si inca un argument, ea a simtit acest sentiment al iubirii acest sentiment inexplicabil cu Thomas. A fost dragoste la frima vedere. Eu cred ca Thomas o iubeste nespus pe Vio. Si chiar cand l-a mai ranit (chiar daca a fost din cauza Ludmilei) el tot se gandea la ea. Singurul lucru pe care sta in calea iubirii (inevitabile) a Violletei si a lui Thomas este Ludmila. Vipera aceea se baga in relatia lor din mai multe motive : 1) o uraste pe Violetta pentru ca se simte amenintata, 2) Pentru ca il doreste pe Thomas ( nu-l iubeste pentru ca iubirea adevarata nu inseamna sa-ti ranesti iubirea doar ca sa obtii ceea ce vei ca ea l-a ranit pe Thomas cand a anulat intalnira lui cu Vio, dar asta nu-i iubire, 3) ea crede ca toti ce nu sunt ea sunt de grad inferiori, insecte, ...se crede superiora. Cat despre Nati ea are potential dar ii e frica, ii place sa fie sub aripa cuiva (chiar daca acel cineva nu o apreciaza) de aceea Ludmila este intregul ei univers.

59 răspunsuri:
| zurick a răspuns:

Salut! Mie imi place mai mult de Tomas cred ca chipesul Leon e un prefacut, stii daca ai vazut cand i-a spus lui Andres ca acum Violetta e fragila si ca poate sa o cucereasca rapid... Pupici love struck

| FlowerRoseRose explică (pentru zurick):

Mersi esti o/un dragut(a)

| EuAli a răspuns:

De Thomas

| zurick a răspuns (pentru FlowerRoseRose):

Mersi.PS sunt fata.

| hello1234 a răspuns:

Cu Leon ii sta mai bine si arata mai bine decat Tomas la infatisare insa Tomas arata mai bine decat Leon la caracter. Oricum sunt sigura ca pana la sfarsit Violetta va fi cu Tomas

| FlowerRoseRose explică (pentru hello1234):

Logic. uaaau, exact asa gandesc si eu.

| FlowerRoseRose explică:

Mersi. stiu ca Thomas si Violetta vor fi impreuna, dar aud pe multi carora le place mai mult de Leon si imi ies din minti!

| hello1234 a răspuns (pentru FlowerRoseRose):

Mintile geniale gandesc la fel! happy

| Tamas_Anny_1992 a răspuns:

M-am uitat la 5 minute dintr-un singur episod si cred ca Leon. Imi place mai mult decat Tomas.

| mimiwewem a răspuns:

Bună. Da, îmi place. Cel mai bine i-ar sta cu Tomas. O să fie împreună.

| FlowerRoseRose explică (pentru Tamas_Anny_1992):

Pai normal. dra crede-ma. ti-as sugera sa te uiti la tot. la inceput uram Violetta dar am incepus sa ma uit si acum sunt o foarteeeeeeeeeeee mare fana.

| FlowerRoseRose explică:

Va multumesc tare mult pentru sfaturi si chiar imi face placere sa discut despre ceva ce imi place cu astfel de oamnei. kiss

| Elizeee a răspuns:

Probabil va fi cu Leon, pentru ca Violetta este foarte confuza in momentul de fata.Ludmila ii tot saboteaza pe Violetta si pe Tomas, pentru ca ea sa fie cu Tomas.Chiar daca Violetta se tot gandeste la Tomas, incearca sa nu se mai gandeasca la el.Crede ca Leon o face sa se simta mai bine, dar totul este o inscenare. Leon o place pe Violetta, dar nu la fel de mult ca Tomas, care asteapta de mult sa fie cu Violetta. Daca continua asa cred ca Violetta va fi cu Leon.Mie imi place si de Tomas si de Leon, dar Leon mi se pare uneori prefacut.Nu cred ca ma pot decide cu cine as vrea sa fie Violetta.Nu se stie cu cine va fi Violetta, dar se poate in orce moment ca lucrurile sa ia alta intorsatura.

| FlowerRoseRose explică (pentru Elizeee):

Eu stiu ca va fi cu siguranta cu Thomas pentru ca ea va lua rolul fetei in spectacol iar Thomas pe al baiatului, dar din pacate el va lleca in Spania. urasc faptul ca Violetta se va saruta mai intai cu Leon iar cu Thomas abia in ep 79 :-(((

| XxInverseWorldxX a răspuns:

Eu cred ca tomas face totul pentru VIOLETTA si pentru relatia lor, dar imediat se baga ludmila si strica tot, si atunci vin problemele, tomas se enerveaza si cauta motive si complica totul. LEON insa cand VIOLETTEI ii este greu el o sprijina si o inveseleste''si pentru toti prostii', tomas e cel prefacut nu LEON'' el atunci cand VIOLETTA i-a spus ca merge cu tomas la intalnire si ca vrea sa-l pastreze ca prieten el a acceptat.IN CONCLUZIE EU CRED CA LEON ESTE CEL MAI POTRIVIT! A mai facut doar doua chestii rele, atat, atunci cand a luat-o pe VIOLETTA la intrebari si cand''sa aliat cu ludmila''

| Dannielutsa a răspuns:

Mie imi place muult de Tomas iar in episodul 80 (ultimul episod din sezonul 1) se saruta cu Tomas.Incepe sa ploua si ea iese din studio 21 iar Tomas o prinde si se saruta :D.Stiu ca e asemanator cu primul episod cand incepe sa ploua dar asa a fos sa fie. Uite iti dau si un link cu toate episoadele din sezonul 1 nu sunt toate in romana dar sper sa le urmaresti http://http/......1d6ad.html Acesta este episodul 80 daca vrei sa le vezi pe toate sai mai jos sunt in chenarul acela.Nu sunt toate in romana sunt pana la 20-25 nu stiu exact.Pa-pa :D

| FlowerRoseRose explică:

Toti suntteti draguti kiss As vrea sa pot da funda la toti,...din pacate nu se poate :'-(

| Andwta a răspuns:

Thomas

| Tashline a răspuns:

Tomas clar... Dar m-am uitat la afisul Violetta 2 ( seria 2 de seriale) si Tomas nu apare, in schimb apare un maimutoi urat care apare in locul lui Tomas si o sa aiba si asta ceva treaba cu ea si mai apare si un negru care o sa se imbarlige si el cu ea... Nu stiu ce sa zic. Mi-e frica sa nu dispara Tomas din serial, pentru ca vreau sa se termine cand o sa fie in sfarsit impreuna si nu stiu daca se va intampla. crying

| FlowerRoseRose explică (pentru Tashline):

Nu iti face griji. tomas apare in ep 80 cand se saruta...

| andrushk50 a răspuns:

Cred ca Tomas e cel ce o merita pe Violetta. Leon nu a facut decat sa o conviga pe Vio ca Tomas e rau etc, dar, in realitate, el e ce prefacut prin metoda lui de a o cuceri pe Vio, adica metode murdare.

| Frunziix3 a răspuns (pentru XxInverseWorldxX):

Sunt cu totul de acord cu tine. happy

| ancaelena24 a răspuns (pentru FlowerRoseRose):

Jur daca nu mi s-a intampat la fel. La inceput mi se pare enervant si fara sens ca o telenovela versiunea pentru copii dar dupa ce am inceput sa ma uit m-a captivat si a prins un sens nu ma mai putem opri din uitat la Violetta.

| RebelaDeLaRadio a răspuns:

Mie imi place de Leon mi se pare ca este mai dragut si mai sincer...Dar evident si Thomas e dragut, fiecare are parerea sa, asa cum tu o ai pe a ta si eu pe a mea... Sper ca Vio sa ramana cu Leon, Insa daca va fi cu Thomas FELICITARI!

Funda?

| FlowerRoseRose explică:

Sry, am dat funda...

| MadalinaMady18 a răspuns:

Leon fiindca e foarte bun cu ea si romantic..La inceput si mie imi placea de tomas si voiam sa fie cu vio dar cand am vazut ca e cu ludmila si ca se foloseste de vio nu mia mai placut de el.

Răspuns utilizator avertizat