| AIPS a întrebat:

PlZZ dau fundadaca imi spuneti un rezumat scurt din violetta adica serialul ce se va intampla cu tomas, vio, ludmila, francesca, leon atat. Adica vreau sa stiu daca leon va sta cu vio si ludmila cu tomas... sper ca nu.....deci ce ziceti? Si sa-mi spuneti daca vio va sta cu tomas si leon cu ludmila.plzzzzzzzzzzzzzzzzzzz

Răspuns Câştigător
| RaluKkkk a răspuns:

Eu cred ca asta este farmecul unui film.Sa nu sti ce se va intampla in continuare...sa fi cu sufletul la gura si faci parte si tu din actiunile serialului/filmului. Daca sti deja cum se termina, ce rost mai are sa te uiti la film?
In fine. daca tu chiar vrei sa stii, intra pe youtube si scrie acolo Violetta.Acolo gasesti toate episoadele, dar nu dublate sau subtitrate.Sunt in spaniola.Si mie imi place mult serialul!

Sper ca te-am ajutat!

| AIPS explică (pentru RaluKkkk):

Ai dreptate...si mie imi place la nebunie dar nu pot sa suport drama dintre tomas si violetta vreau sa fie odata impreuna-.-

4 răspunsuri:
| RaluKkkk a răspuns:

Adevarul asta e...ca te enerveaza cand personajele tale preferate fac fapte negandite din orgoliu si prostie, dar asta face sa fie mai frumos finalul.Atunci cand isi dau seama ce fraieri au fost!

| AIPS explică (pentru RaluKkkk):

Auzi....am o intrebare....de ce le dau de la ep 1 din nou?

| RaluKkkk a răspuns (pentru AIPS):

Adevarul este ca si eu am fost surprinsa...Ma asteptam sa dea in continuare episoade noi, dar poate cine stie, poate au derulat prea repede episoadele si acum le reiau de la inceput pentru a mai castiga timp(pentru ca Violetta sa tina mai mult).Eu sincer m-am bucurat cand a am vazut ca au inceput sa dea din nou primele episoade, pentru ca eu nu le-am vazut pe toate.Deci,pentru mine, cel putin este o oportunitate de a le vedea pe toate.

| NaiveGirl09 a răspuns:

Întradevăr, este un serial superb, și eu îl urmăresc zi de zi. Eu sper ca Leon să rămână cu Violetta, Ludmila cu Braco, Tomas cu Francesca și Maxi cu Naty. Nu știu nimic în legătură cu „viitorul" acestui serial, însă știu că unele dintre cuplurile de mai sus se vor împlini. Maxi va fi cu Naty, Violetta cu Leon, însă nu știu dacă până la sfârșitul serialului, ci până pe la episoadele 80-85; Camila cred că va rămâne singură thinking
P.S: Sper că am ajutat :*!

| Danna56 a răspuns (pentru NaiveGirl09):

Nu,camilla va fi cu Broadway)am citit pe wikipedia

| Dannielutsa a răspuns:

Pai in episodul 80 (ultimul episod din sezonul 1) Violetta se saruta cu Tomas. Incepe sa ploua iar ea iese din studio 21 si aluneca iar Tomas o prinde si atunci se saruta. big grin.De abia astept big grin.Dar am vazut ca in sezonul 2 Tomas nu mai apare in serial si vine un tip nou Diego care se indragosteste de Violetta, dar in sezonul 2 Leon este impreuna cu Vio.