| Cristina_5547 a întrebat:

Va rod dati`mi si mie niste filme de groaza/horror cu vampiri sau poate fi si altfel da` imi plac mult cele cu vampiri:*... fundita la cel mai horrorrrrrrrrr:X:X Multumesc!

Răspuns Câştigător
| MindExplode a răspuns:

Buna

The ring 1, 2
The grudge
House of wax
Vampire diaries
Twilight
happy

5 răspunsuri:
| machemarius1988 a răspuns:

Buna. Poti incerca niste filme online aici http://rplay.ro

| Cristina_5547 explică:

Daca se poate sa`mi da`ti si site unde il pot vedea:d

| nicoll03 a răspuns:

The amityville... Nu e cu vampiri dar e foarte fain love struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ne rozi? aoleuuuuuu...ma sperii...cred ca te-au afectat prea mult filmele horror

| Roxii_5109 a răspuns:

Nu e chiar horror, da e foaaaarte nice. vampire diaries. ar cam trebui sa'l stii, pentru ca toata lumea e in limba dupa el!