| NinnaEog a întrebat:

Va rog ajutati-ma! laughing Am vazut un film acum ceva timp.Eraa vb despre un baiat carea traia intr-un sat in salbaticie si care ajunge la tatal lui in New York. Avea ca animal de companie un paianjen, a mancat mancarea pisicii etc si se inragosteste de o fata.Pana la urma trebuie sa se intoarca inapoi in sat. Daca stie cineva...va rog mult sa imi spuneti cum se numeste

Răspuns Câştigător
| VIP3r a răspuns:

Jungle 2 Jungle (1997), cred ca la filmul asta te referi, pe baiat il chema Mimi Siku daca nu ma insel...

| NinnaEog explică (pentru VIP3r):

Awww mersi mersi mesiiii :D

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Cartea Junglei.Cu Mowgli.

Răspuns utilizator avertizat
| TroolGheoerghe a răspuns:

Da am vazut si eu filmul, nu mai tin minte cum se numeste da cand l-ai vazut?

| NinnaEog explică (pentru TroolGheoerghe):

Am aflat.Multumesc oricum.Acum 10 ani l-am vazut... happy