| NeymarJr11 a întrebat:

Va rog ajutati-ma stiu ca numele ar fi Puscaria Parasita

E vorba de 1 film cu zombi : Se petrece intro puscarie in padure, cu niste zombi. Inceputu e cam asa, e o fata, care plange ca e gravida si e lasata singura in puscarie, si intro cusca dinaia din psucarie e 1 zombi si o mananca si devine si ea zombi. Se duc la inceput 4 tineri cu cortu si mor toti dar, filmeaza un Tribal pe perete si se fac toti zombi, si camera ramane. Dupa vin alti tineri vrei 8 si mor toti doar o fata, scapa dupa ce fuge de zombi in padure spre masina se intalneste cu 1 politist care nu crede poveste-a, si ai pune catuse se intorc inapoi si vine 1 zombi si il musca pe politist el moare, si ea fuge in masina si asa scapa. Dupa la spital, se uita pe camera video si vede Tribalu ala si moare si ea.

PLZZZZZZZZZZZZZZZ ajutati-ma VA ROG DE ANI DE ZILE CAUT FILMU-L ACESTA MI SA PARUT CEL MAI TARE FILM, de groaza:O:O:O, l-am vazut la unchiumiu de 10 ori, dar nu i-am retinut numele, il vedeam ziua cu 1 prieten si muream de frica, laughing), si acum ma i-a cu tremuratu dau FUNDA VOT CONTU MEU DE PE TPU TOT DAU SA VAD FILMU PLZ HELP ME :O:O

5 răspunsuri:
| NeymarJr11 explică:

Chiar nimeni de pe site nu a vazut filmu acesta?

| StIlled a răspuns:

Nup!
Doar odata dar nu i-am retinut numele!

| StIlled a răspuns:

Hiiimm! Dai funda?
Numele este:Inchisoarea Parasita!

| NeymarJr11 explică (pentru StIlled):

Pai numele, o fi puscaria parasita dar unde da-mi 1 link la film, sa vad

| Rosu_Tavi_1997 a răspuns:

The 8Th Plague 2006.
Asta este filmul. E bestial. Best movie ever. Vizionare placuta!