| Nick9331 a întrebat:

Va rog, as vrea ceva nume de filme gen: actiune, comedie, drama! fara horror si fictiune! mersi anticipat! logic, ca cele mai bune filme primeste funda :*

Răspuns Câştigător
| Veverita a răspuns:

Crank; how high; Due date; Transilmania; Parfume-the story of a murdurer; The season of the witch; Road trip; Road trip-beer pong.Vizionare placutatongue

9 răspunsuri:
| saku970 a răspuns:

Buna
1.Karate kid
2.The last airbander
3.The last song
4.Twilight 1,2, 3
5. Pirati din caraibe
6.The secret (documentarul este extrem de interesant te va fascina cu siguranta)
7.Kickboxer 1 si 2
8.The mummy returns
9.Regele scorpion
10.Fire and ice
11.I am number four

| Mayar a răspuns:

Actiune - "RED"," Triple X"
drama si un pic psihologic "Black Swan" si "Cracks"
drama - "Gone with the wind"

| Danoninooo a răspuns:

X-Men: First Class
Fast & Furious 5
Naşa
Bridesmaids
Ursul
Everything Must Go

Sper ca te-am ajutat. :* [ funda? happy ] succes.winking

| Yrynella a răspuns:

Euro trip - o comedie destul de buna, ti-o recomand, mie cel putin mi-a placut mult. Vizionare placuta!

| brunetzelu a răspuns:

Salut.Alege de aici filmele pe care le doresti in functie de descrierea pe care o au, voturi si comentarii www.cinemarx.ro si www.cinemagia.ro Bafta.

| Mystyk a răspuns:

Toate filmele cu adam sandler

| Marinush123456789 a răspuns:

Vezi ca ai scris gresit nu conteaza se mai intampla un film extraordinar :

the shawshank redemption

| SeLecTeD a răspuns:

Uita-te la Hanna, e din 2011. Ai aici un link: http://axxo-movies.info/2011/06/hanna-2011-r5-line-ac3-xvid-ep1c/