| undertaken a întrebat:

Va rog din suflet. stie careva distributia originala a filmului Vampire Academy? Stiu ca apare in 2013 dar sunt foarte multe trailere care iti arata fiecare carte, insa fiecare trailer are personaje diferite infara de trailerul primei carti. Daca stie cineva daca acelea sunt personalele oficiale, adica cele din acest videoclip http://youtu.be/si-SJUxSkiw anuntati-ma. Dau fuunda la primul raspuns corect :*

Răspuns Câştigător
| CandyHearts a răspuns:

Imi pare rau sa te dezamagesc dar in acest videoclip sunt preluate mai multe secvente din mai multe filme si puse sa para ca ar fi trailer de ex transformers, heroe etc...deci raspunsul este nu... funda?