| YoCookieMonster a întrebat:

Va rog frumos sa-mi spuneti la ce ora incepe serialul Nini de pe disney channel. v rog

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| dragutzyka29 a răspuns:

Normal incepe la 9:25 dar de martia asta nu a fost dat si nu stiu de ce

| Sw33ty_9502 a răspuns:

Incepe tot la 21:25 numai ca acum incepe luni si vineri sau au luat o pauza o vreme...Pacat crying era preferatul meu.

| error1234 a răspuns:

Sunteti stresantiiiiiiiii potolitiva cu nini a voastra. a murit si punct

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nini incepe in fiecare zi ori la 21:30, 10:30; 11:30...sa-r putea cam asa sa fie...happybig grin