| hellokitty95 a întrebat:

Va rog imi spuneti si mie niste seriale faine? Ma uit deja la TVD, The Lying Game, The Secret Circle, Pretty Little Liars si Gossip Girl.

9 răspunsuri:
| mariacris98 a răspuns:

Teen Wolf
Pretty Little Liars
True Blood
Gossip Girl
Angel
Blood Ties
Valemont
The Gates
Buffy The Vampire Slayer
Being Human
Moonlight
Ultraviolet
Kindred: The Embreced
Forever Knight
The Vampire Diaries
Grey's Anatomy
Daca vrei si un film din acest gen iti recomand seria "Twilight".

| AnnaMariaaa a răspuns:

90210love struck Grey's Anatomy

| LaLaura a răspuns:

Bună
1. Quantum Leap (capcana timpului- personajul principal Sam impreuna cu All calatoreste in trecut cu ajutorul unui calculator pe nume Ziggy pentru a salva trecut, a ajuta persoanele care au gresit in trecut)
2. C.S.I (crimes scene investigation)
3. C.S.I Miami
4. C.S.I New York
5. Grey's Anatomy (anatomia lui Grey - un serial despre rezidentii intr-un spital)
6. Ghost Whisperer (mesaje de dincolo - Melinda comunica cu spiritele si ii ajuta sa treaca din colo)
7. Mediumul (tot asa comunica cu spiritele so ajuta procuratura]
8. Being Erica (in mintea Ericai, un serial dragut doar ca deocamdata are decat 3 sezoane, urmeaza sa mai fac unu anul asta]
9. Smallville [super-man in tinerete]
10. Supernatural [lupta cu demonii. e dragut - e horror]
11. Jericho
12. Povesti cu talc [a fost dat pe hallmark. niste mini-seriale foarte interesante. un fel horror]
13. Nip Tuck [prietenie pe muchie de cutit, un serial despre o colaborare intre doi prieteni la un cabinet de operatii estetice]
14. Heroes [eroii - un serial foarte interesant, un pic ca x-man]
15. Criminal Minds [minti criminale]
16. Dexter
17. Arma dreptatii [dar are decat 2 sezoane daca imi amintesc bine]
18. Alias
19. Charmed [Farmece - cu vrajitoare]
20. Law & Order: Criminal Intent [Lege si ordine: Intentii criminale]
21. Law & Order: Special Victims Unit[Lege si ordine: Brigada speciala]
22. Nikita ( cu servicii secrete) - deocamdata sunt decat 16 ep
23. The 4400
24. Sex in the city
25. Lie to me (foarte interesant serialul *cum sa descoperi daca o persoana te minte*)
26. Midsomer Murders (Crimele din Midsomer)
27. Missing (Dispariții)
28. True blood ( cu vampiri)
29, Dr House.
sper să găseşti ceva interesant din lista mea de seriale vizionate până acum( le-am vizionat de pe vplay/serials/ )

| Mihaela a răspuns:

Hei.
Pai, eu ma uit la Gossip Girl, The vampire diaries, Pretty Little Liars, 90210, Grey's anatomy si The good wife. Deci, iti raman 90210 (e gen GG), Grey's anatomy si The good wife.
Vizionare placuta si numai bine!

| ICanSeeAll a răspuns:

True blood
House md
Friends

http://vampire-diaries-fan.blogspot.com/

| IMC90 a răspuns:

House MD si Prison Break. Daca le-ai vazut pe astea nu-ti mai trebuie nimicwinking Mai e si Fringe.

| OanaVlad a răspuns:

De luni pana miercuri de la 19:30 e Iubiri Secrete

| Skittles19 a răspuns:

Buna!
Te sfatuiesc sa te uiti si la 90210. E foarte fain, seama cu Gossip Girl. Eu ma mai uit si la Teen Wolf.
Te-am pupat.kiss
Ciao.happy

| DavidUnicorn a răspuns:

- Gossip Girl
- The O.C.
- The Carrie Diaries
- Pretty Little Liars
- Love Child
- The Vampire Diarie