| hannahm123 a întrebat:

Stiti ceva seriale gen Pretty little liars, The secret circle, The lying game, The vampire diaries, Awkward, Skins? Cu adolescenti, liceu chestii de genu happy (fara gossip girl, nu imi place happy ) si daca sunt mai vechi sunt ok. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Deliadelias a răspuns:

One Tree Hill
serialul perfect pentru ce-ai cerut happy.

6 răspunsuri:
| MadRaven a răspuns:

Bună,
Teen Wolf
Secret Circle
Switch at birth
Lost Girl
The Walking dead
Awkward2 broke girl
Numai bine!

| Mwha a răspuns:

Teen Wolf
Supernatural
The secret circle

| biancaanamariat a răspuns:

Teen wolf, 10 thingh I hate about you, friends with benefits, true blood, vizionare plăcută! :*

| andready a răspuns:

90210 sau The O.C

| LadyDy01 a răspuns:

Teen Wolf

| FS a răspuns:

-Teen Wolf (merita! )
-Supernatural
-90210 (la inceput e cam plictisitor)
-beauty and the beast 2012 (e foarte fain dar momentan are doar un sezon)

Momentan atat imi aduc aminte happy