| Simi123 a întrebat:

Va rog recomandaţi-mi câteva filme dar sa fie ca filmul twilight aşa gen.

Răspuns Câştigător
| GiorgianaGiorgi a răspuns:

Iti recomand seria UNDERWORLD, este asemanator putin cu twilight singura diferenta este ca e mai multa actiune in seria asta dar crede-ma nu vei regreta.Vizionare Placuta!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1.The Queen Of The Damned.
2.The Twilight Zone.

| JicaContra a răspuns (pentru anonim_4396):

The Twilight Zone nu are nici o legatura, nu e in serie (episoadele nu au nici o legatura unul cu altul) si sunt numai povesti care incearca sa fie socante, si uneori chiar reusesc

Vampire Diaries