| alexandru17 a întrebat:

Va rog zice-ti si voi un film frumos! de casa sau actiune sau romance...

Răspuns Câştigător
| KirigayaKirito a răspuns:

The Last song-film de adolescenti,dragoste,romantism
A walk to remember-asta e o drama excelenta
Notebook-fara cuvinte,drama superba,merita viozionat pentru cei cu inima tare
What a girl wants-un film de vazut in familie,sau singur,ceva frumos, amuzant, putin romantic
Norbit-ehe ce comedie
American Pie-exceptiona dar poate 18+, nu e porno stai linistit dar are scene si mai vulgare insa e o comedie +++
Johnny English-ce zici de niste actiune?
The Time Machine-actiune, S.F dar daca il intelegi se transforma intr-o ''drama trista'' insa superb filmul
Saw 1-7 - toate seriile formeaza cv incredibil, gen actiune, mister putin horror, insa trebuie sa ai stomacul tarewinking
The Cube-tot ceva gen saw
uita-te la astea si mai vbwinkingviz.placuta

| alexandru17 explică (pentru KirigayaKirito):

COOL pe unele le stiam. Dar Notebook :O... Bestial, dupa aia ala What a girl wants si asta bestial
Bv ti-e imi mai recomanzi te rooooooggg!?!?!?

| KirigayaKirito a răspuns (pentru alexandru17):

Hmm happy, pai, sa vedem:
Sweet November - e romantic, are unele momente mai greu de inteles insa este o drama aww aww :X
Eternal sunshine of the spotless mind - ciudat filmu insa mi-a placut asa mult ca l-am vazut cred ca de 4 ori
The Beach - ceva ce sa te tina in suspans, e cv gen aventura, comedie si pic de drama insa pot spune ca nu ma asteptam sa zambesc la sf. filmului
Dear John (adica draga john) - romantic si nu te va plictisi, este numai bun pentru adolescenti
One missed call - pai ia si unu de groaza, actiune tongue, mie mi-a placut foarte mult povestea pe care sa bazat sa nu mai spun de melodia aia...laughing

Remember me - daca esti fan de drame l-ai vazut, daca nu esti trebuie sa il vezi :X

Black Swan - o drama interzisa minorilor sub 18 ani deci ia de aici, e bunicel filmu
The Raid- nu-s o mare fana a filmelor de actiune dar asta mi-a placut
Hot chick - intr-o dupamiaza cand nu ai ce face uitete la filmu asta laughing, e o comedie draguta si o poveste interesanta
Romane si psihioterapie -o comedie de dragoste frumusica zic eu.
Apai prietenul meu de film, sper sa iti placa laughing

| alexandru17 explică (pentru KirigayaKirito):

Esti tare pretena mea happy, chiar sti la ce imi place sa ma uit... trimite-mi id tau sau facebook big grin

| KirigayaKirito a răspuns (pentru alexandru17):

Http://www.facebook.com/#!/DaaRiCcCiDdaRRrrA
iti dau fb meu, tr cerere de pr si iti dau idu pe privat :P, auzi, tu la ce filme te mai uiti? facem schimb de pareri daca tot e sa fie...:>

| alexandru17 explică (pentru KirigayaKirito):

Nu mai pot da cereri de prietenie 14 zile, de acea te rog sa faci tu asta... numele meu pe facebook este Alexander Vulpe Watzinger.

15 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Jenn002 a răspuns:

August Rush.e superb filmullove struck. Daca nu iti place iti recomand Contele de Monte Cristo.Te asigur ca te va fascinahappy
Vizionare placuta.
Funda?batting eyelashes

| andreeei a răspuns:

Law abiding citizen

| nupebunezau a răspuns:

Hey! Uite am eu un film If only.Este un super film...si este de dragoste...

| Alina9895 a răspuns:

Knight and Day [actiune]. eu l.am vazut de 6 ori si e foaaarte tare. In acest film joaca Tom Cruise impreuna cu Cameron Diaz.

| AlexRex91 a răspuns:

2 filme de actiune care imi plac sunt Never Back Down si New Police Story iar roman Tristan+Isolda

| gaby_9677 a răspuns:

Hackito a dog story e un film de drama! sa lasi mesaj daca ai plans sau nuwinking dar sa te uiti.

| ZomiX a răspuns:

Mission Impossible:Ghost Protocol

| vlad41 a răspuns:

Singur acasa 4, Death race 2

| iindubiiitabiil a răspuns:

Immortals E un film foarte bun de actiune.
The Expendables E cel mai bun film de actiune.winking
In Expendables joaca actorii -
Jet Li
Stallone
Randy Couture
Lundgren
Rourke
Willis
Crews
Austin
Statham
Sper sa iti fie de ajutor!