| anonim_4396 a întrebat:

Va salut! Imi puteti da si mie exemple de filme, care sa fie in legatura cu nasterea universului/spatiului?, despre nasterea si dezvoltarea vietii?, cum a evoluat omul pe pamant?, si ce s-ar intampla cu planeta noastra fara civilizatia umana? Primi 5 cu cele mai multe filme primesc Fundix happy.

Răspuns Câştigător
Apache
| Apache a răspuns:

Aici ai toate documentarele national geographic puse pe categorii!
http://natgeotv.com/ro/documentare
...gasesti ce vrei acolo! *sunt multe chestii care tin exact de ce vrei tu *